آرشیو فروردین ماه 1401

موضوعات آزاد برای دانش بیشتر

آیا لیزر موهای زائد برای زنان بالای 60 سال موثر است؟

لیزرموی زائد
زنانی که به زیبایی خود اهمیت می دهند; وقتی به 60 سالگی می رسند با چالش های زیادی روبرو می شوند. با افزایش سن؛ کاهش وزن دشوارتر خواهد بود. ضخیم شدن موهای صورت برای بسیاری از خانم هایی که می خواهند هر چه زودتر از شر این موها خلاص شوند، غیر قابل تحمل می شود.
درست است که همه ما می دانیم که موهای پرپشت و تیره صورت می تواند ناشی از تغییرات هورمونی باشد، اما بدون شک لیزر موهای زائد ترانه طب یکی از روش هایی است که می تواند به درمان این موها کمک کند و حتی در سنین بالا نیز آن ها را برای همیشه از بین ببرد.
یکی از روش های اشتباهی که خانم ها بعد از مشاهده موهای پرپشت روی صورت خود استفاده می کنند، تراشیدن این موها است. درست است که ما چندین دهه است که از روش اصلاح برای سایر موهای زائد بدن استفاده می کنیم. اما این روش باعث ضخیم شدن موها نسبت به قبل می شود. این ممکن است مشکل بزرگی برای پاها یا دست ها نباشد، اما وجود موهای زبر روی صورت کاملاً محسوس است.
روش دیگری که باید از آن اجتناب کنید استفاده از موچین است. اگرچه این روش برای فرم دادن به ابروها کاملاً کاربردی است، اما نمی توان آن را در قسمت هایی از صورت مانند پشت لب ها اعمال کرد.
اما سوال اینجاست که آیا اصلاح یا استفاده از موچین تاثیری ندارد. بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت زنان بالای 60 سال چیست؟
کارشناسان معتقدند لیزر موهای زائد صورت ممکن است بهترین گزینه برای زنان بالای 60 سال باشد. از آنجایی که حداکثر سن برای لیزر موهای زائد مشخص نشده است. از بین بردن این موهای ضخیم و ناخوشایند از صورت خانم ها اعتماد به نفس را به آنها باز می گرداند و حتی آنها را تشویق می کند تا با آرایش جوان تر و زیباتر به نظر برسند..
 
۰ ۰

اولین مطالب آزمایشی من

این اولین مطالب آزمایشی وبلاگ من می باشد و به زودی حذف خواهد شد.
امروز ارتباط و تبادل اطلاعات نقش بسیار مهمی در رشد و فرهنگ مردم یک کشور و جامعه را دارد و وبلاگ یکی از راه های سریع انتقال اطلاعات و ارتباط مردم یک جامعه با هم می باشد .
شما به راحتی می توانید مطالب مورد علاقه , کارهای روزمره , علم و فرهنگ را در وبلاگ خود انتشار دهید و با سایر دوستان خود به گفتگو و تبادل نظر بپردازید .

دومین مطلب آزمایشی من

این دومین مطلب آزمایشی وبلاگ من هستش و به زودی این متن حذف خواهد شد .
وبلاگ چیست ؟
وبلاگ یا وب‌نوشت که به آن تارنوشت، تارنگار یا بلاگ و به زبان انگلیسی(Blog) هم می‌گویند، وبلاگ حاوی اطلاعاتی مانند: گزارش روزانه، اخبار، یادداشت‌های شخصی و یا مقالات علمی مورد نظر طراح آن است. وبلاگ ترکیبی از دو کلمۀ «web» و «log» به معنای ثبت وقایع روزانه است .مطالب وبلاگ بر مبنای زمانی که ثبت شده گروهبندی و به ترتیب از تازه‌ترین رخداد به قدیم ارائه می‌گردد. نویسندهٔ ویلاگ، وب‌نویس یا تارنویس نامیده می‌شود و ممکن است بیش از یک نفر باشد، وب‌نویس به گزارش مداوم رویدادها، خاطرات، و یا عقاید یک شخص یا یک سازمان می‌پردازد. واحد مطالب در وبلاگ،پست است، معمولاً در انتهای هر مطلب، برچسب تاریخ و زمان، نام نویسنده و پیوند ثابت به آن یادداشت ثبت می‌شود. فاصلهٔ زمانی بین مطالب وبلاگ لزوماً یکسان نیست و زمان نوشته ‌شدن هر مطلب به خواست نویسندهٔ وبلاگ بستگی دارد. مطالب نوشته شده در یک وبلاگ همانند محتویات یک وب‌گاه معمولی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در بیشتر موارد وبلاگ ها دارای روشی برای دسترسی به بایگانی یادداشت‌ها هستند (مثلاً دسترسی به بایگانی بر حسب تاریخ یا موضوع). بعضی از وبلاگ ها امکان جستجو برای یک واژه یا عبارت خاص را در میان مطالب به کاربر می‌دهند.