آرشیو مهر ماه 1401

موضوعات آزاد برای دانش بیشتر

چرا باید قطعات گوشی با کیفیت بخریم؟

وقوع خرابی گوشی های هوشمند تقریباً اجتناب ناپذیر است و ممکن است برای هر صاحب تلفن همراه رخ دهد. معمولا در صورت بروز چنین اتفاقی، صاحبان گوشی را برای رفع مشکل آن به مراکز تعمیر می برند. اگر مشکل دستگاه به دلیل ایرادات سخت افزاری باشد، اغلب لازم است قطعات متحرک معیوب را تعویض و با یک قطعه جدید جایگزین کنید. به طور کلی، تعمیر قطعه به ندرت اتفاق می افتد و به دلیل خطراتی که دارد توصیه نمی شود.

زیرا احتمال خرابی مجدد قطعه الکترونیکی تعمیر شده بسیار بیشتر است و این قطعه معیوب علاوه بر از دست دادن هزینه تعمیر می تواند سایر قطعات متحرک را نیز تحت تاثیر قرار دهد و باعث از کار افتادن آنها شود. بنابراین بهتر است به شما پیشنهاد دهید که با خرید یک قطعه جدید و البته باکیفیت مشکل خود را حل کنید. به طور کلی قطعات متحرک به دسته های کیفی مختلفی دسته بندی می شوند.

 اکثر قطعات گوشی های هوشمند بسیار حساس هستند و تاثیر مستقیمی بر عملکرد دستگاه دارند. به همین دلیل هنگام خرید قطعات به دنبال قطعات جایگزین اصلی یا استاندارد باشید. استفاده از قطعات متحرک بی کیفیت می تواند در آینده دوباره شما را با مشکل مواجه کند، زیرا این قطعات علاوه بر عملکرد ضعیف، طول عمر کمتری نیز دارند.
https://sorenstore.com/fa/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87/1/%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87/30
 
۰ ۰

نکات خرید قطعات موبایل که نمی دانستید

خرید قطعات موبایل یک کار تخصصی است و قبل از خرید باید با قطعات مورد نیاز گوشی موبایل خود آشنا شوید. در دنیای امروز بسیاری از فعالیت ها با استفاده از تلفن همراه انجام می شود و به ندرت افرادی پیدا می شوند که تلفن همراه نداشته باشند، بنابراین موضوع خرید و تهیه لوازم یدکی موبایل بسیار مهم است و باید بسیار انجام شود. با دقت . .
 
تعمیرات موبایل و استفاده از قطعات با کیفیت از جمله موارد مهمی است که باید با تجربه و مهارت فراوان دنبال شود. مشتری به دنبال خرید قطعات موبایل با قیمت و کیفیت مناسب است تا بتواند مشکل فنی گوشی موبایل خود را در حداقل زمان برطرف کند. یکی از این قطعات کاربردی و مهم باتری گوشی موبایل است که به عنوان مهم ترین و پرکاربردترین قطعه گوشی موبایل شناخته می شود و باید با دقت زیادی از نمونه اصلی آن خریداری کرد وگرنه به مرور زمان گوشی موبایل شما را از دست می دهد. به طور کامل آسیب ببیند توقف کار سقوط خواهد کرد
 
خرید قطعات موبایل و انتخاب صحیح قطعات کار ساده ای نیست، تلفن همراه شما مدل و برند خاصی دارد و برای خرید قطعات ضروری باید به دنبال قطعات در برند گوشی خود باشید، یعنی نمی توانید از مدل سامسونگ استفاده کنید. باتری گوشی هواوی و بالعکس.
 
برای هر مدل موبایلی که دارید می توانید قطعات لازم را تهیه کنید، فقط باید از کیفیت بالای قطعات خریداری شده مطمئن شوید.
 

خرید قطعات موبایل

 
خرید قطعات موبایل باید در بهترین مرکز لوازم جانبی موبایل انجام شود، موبایل وسیله ای بسیار کارکرده و مهم است که همه افراد در طول روز به طور مداوم از آن استفاده می کنند و البته پس از مدتی ممکن است برخی از قطعات مفید و مهم موبایل دچار اختلال شود. ، بهتر است دوباره این اقلام را خریداری کنید.قیمت خرید گوشی موبایل نسبتا بالاست به همین دلیل هر زمان که مشکلی در کارکرد گوشی تلفن همراه پیش آمد باید با تعویض قطعه الکترونیکی آسیب دیده آن مشکل شناسایی و در کمترین زمان ممکن گوشی موبایل تعمیر شود. بعد از هر بار مشکل موبایل نمی توانید دوباره آن را بخرید، به همین دلیل باید لوازم جانبی و قطعات یدکی مختلف موبایل را از یک مرکز معتبر خریداری کنید تا بتوانید با کمک این لوازم جانبی دوباره گوشی موبایل را بازیابی کنید. این است
 
خرید قطعات موبایل یک کار تخصصی و نسبتا حرفه ای است، افراد عادی که در زمینه تعمیرات گوشی تخصص ندارند نمی توانند در این زمینه فعالیت کنند پس بهتر است قطعات موبایل را با دقت زیادی خریداری کنند. خرید اشتباه قطعات موبایل باعث آسیب دیدن سایر قطعات گوشی شما می شود و پس از مدتی معمولا مجبور به تعویض موبایل خود می شوید و مبلغ قابل توجهی را دوباره پرداخت می کنید پس بهتر است از یک مرکز معتبر خرید کنید.
 
 

برخی از ویژگی های قطعات متحرک که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید؟

 
یک قدم مهم در خرید لوازم یدکی موبایل انتخاب یک مرکز فروش مطمئن است، امروزه هزاران مرکز در رابطه با فروش لوازم یدکی موبایل وجود دارد اما باید مطمئن ترین مرکز را انتخاب کنید. قطعات متحرک باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و در هنگام خرید قطعه مورد نظر کیفیت را مهم ترین نکته قرار دهند. محصولات تقلبی و تقلبی زیادی در بازار وجود دارد که برای جلوگیری از خرید این محصولات تقلبی فقط از مراکز معتبر خرید کنید.
 
قبل از خرید باید اطلاعاتی در مورد کالای مورد نظر خود به دست آورید، مرکز فروش معتبر توضیحات کاملی را در مورد کالای مورد نظر به شما می دهد و همچنین شما را به خوبی راهنمایی می کند تا تصمیم درستی برای خرید آسان بگیرید.در خرید قطعات موبایل باید دقت کنید که اصل نباشند و در خرید دچار اشتباه نشوید.
۰ ۰

راهنمای خرید قطعات موبایل

تلفن همراه یکی از پرکاربردترین ابزارهای دیجیتالی است که در برندهای مختلف در سراسر جهان وجود دارد. این دستگاه کاربردی به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد تا جایی که زندگی مدرن به این دستگاه دیجیتال وابسته است. به دلیل کارایی بالا در برخی موارد خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد. ایده گوشی خراب برای بسیاری از مردم ترسناک است. در چنین مواقعی باید به خوبی از راهنمای خرید قطعات موبایل مطلع باشیم و بدانیم چه زمانی خرید کنیم؟

کاربران این دستگاه باید اطلاعاتی در مورد مشخصات نمونه های اصلی و تشخیص نمونه های تقلبی و یا اطلاعاتی از قیمت قطعات گوشی داشته باشند.

انواع قطعات موبایل

تلفن همراه یکی از مهم ترین ابزار دست انسان است که در بین تمام اعصار بیشترین استفاده را دارد و سبک زندگی امروزی چنین چیزی را می طلبد. گوشی موبایل از قطعات مختلفی تشکیل شده است که برخی از آنها اصل و برخی از لوازم جانبی هستند که هرکس بنا به سلیقه خود روی گوشی نصب می کند. هر کدام از این قطعات می توانند عمر مفید گوشی موبایل را چندین برابر کنند، پس در هنگام خرید به راهنمای خرید قطعات موبایل توجه کنید. هر قطعه موبایل معمولا کد مخصوص به خود را دارد که تهیه آن نیاز به کمی تجربه دارد، سایت فروش اغلب راهنمای خوبی برای تهیه این محصولات است.

گوشی، باتری، خازن، دیود، برد مدار، زنگ، باتری، تاچ ال سی دی، صفحه نمایش، درب پشتی گوشی، درب جلوی گوشی، میکروفون، بلوک، دوربین، مقاومت، ترانزیستور، آی سی و . از جمله قطعات مهم در ساخت گوشی موبایل هستند، خرابی هر قطعه ای باعث خرابی گوشی می شود و مجبور به خرید یا تعویض قطعات موبایل هستیم.وقتی صدا قطع می شود، سنسور و ال سی دی خراب می شوند، گوشی روشن نمی شود و آب داخل گوشی نشت می کند. اگر با نیاز به تعمیر یا خرید انواع قطعات مواجه هستید.

خرید LCD صفحه لمسی

قبل از رفتن به راهنمای خرید قطعات موبایل مانند تاچ ال سی دی، بهتر است با این قسمت آشنا شوید. سنسور گوشی که به دیجیتایزر نیز معروف است، زیر شیشه پنهان شده و وظیفه اصلی را در گوشی انجام می دهد. تمام قاب های لمسی گوشی مربوط به این قسمت مهم هستند، بنابراین باید در مورد تاچ ال سی دی بسیار مراقب باشید. بنابراین اگر این قطعه در گوشی سوخته شود، گوشی موبایل کارایی خود را از دست می دهد، در حالی که صفحه گوشی کاملا روشن می شود اما برنامه ای اجرا نمی شود.

نکات مهم در راهنمای خرید قطعات موبایل

در مادربرد هر تلفن همراه یک کابل وجود دارد که به طور مستقل به تاچ ال سی دی متصل است که عملکرد لمسی به آن بستگی دارد. با توضیحاتی که ارائه می دهیم، لزوم آشنایی با این محصول در زمان خرید مشخص می شود. باید از برندی خرید کنید که با خود گوشی مرتبط است. در خرید تاچ ال سی دی حتما از قیمت بالای آن چشم پوشی کنید و به دنبال بهترین ها باشید زیرا با خرید نمونه های ارزان قیمت پس از مدتی دوباره باید هزینه پرداخت کرده و آن قطعه را خریداری کنید.

خرید درب پشتی گوشی

یکی از قسمت های مهمی که به طور مستقیم در زیبایی گوشی موبایل تاثیر می گذارد و بیشتر خریدها به سمت این قطعه می رود قاب پشتی گوشی موبایل است. در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود و زیبایی خاص خود را دارد. هر برند مجموعه ای از درب های مناسب و باکیفیت مناسب برای استفاده تولید می کند.برای خرید قاب پشت گوشی باید راهنمای خرید قطعات موبایل را به طور کامل جستجو کرده و سپس این محصول را خریداری کنید. برای تهیه این محصول باید نکاتی را در نظر داشته باشید. برای مثال باید به متریال این محصول توجه کنید. باید به گونه ای باشد که بتواند استحکام گوشی را در برابر ضربه افزایش دهد.

نکات مهم در راهنمای خرید قطعات موبایل

یکی از مهمترین مزیت های خرید گوشی درب پشتی این است که رنج قیمتی متفاوتی دارد و می توان با توجه به نوع بودجه خرید خود را انجام داد. تنوع در ساخت این محصول بسیار زیاد است و با یک جست و جو می توانید مدل های مختلف آن را در سایت های مختلف مشاهده کرده و با قیمت مناسب به صورت مستقیم سفارش دهید. پس از خرید می توانید به سادگی قاب گوشی خود را عوض کنید. برخی از آنها قدیمی هستند و به راحتی قابل تعویض هستند. اما مدل های امروزی مانند گوشی های اپل ساختار پیچیده تری دارند و بهتر است برای تعویض آن با یک متخصص مشورت کنید.
منبع: https://sorenstore.com/fa/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87/1/%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87/30
۰ ۰