انواع یخچال های موجود در بازار

موضوعات آزاد برای دانش بیشتر

انواع یخچال های موجود در بازار

انواع یخچال های موجود در بازار

یخچال فریزر یکی از لوازم ضروری در هر آشپزخانه ای است، در واقع پرکاربردترین وسیله در آشپزخانه به حساب می آید. تولید کنندگان مختلف در سراسر دنیا یخچال فریزر را در مدل های مختلف تولید و روانه بازار می کنند که هر مدل از نظر نوع، ظرفیت، طراحی ظاهری، ظرفیت ها و مصرف برق متفاوت است و همین تفاوت ها باعث تفاوت قیمت یخچال فریزر می شود. شده است در ادامه شما را با انواع یخچال فریزر موجود در بازار آشنا می کنیم.


یخچال و فریزر از بالا به پایین

این مدل یخچال فریزر از دو قسمت یخچال و فریزر تشکیل شده و معمولا در دو نوع فریزر بالا یا فریزر پایین تولید می شود. شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود مدل فریزر بالا و یا مدل فریزر پایین را انتخاب کنید. قیمت یخچال بسته به برند سازنده، ظرفیت و امکاناتی مانند چیلر آب، یخ ساز و غیره بالا یا پایین است. متفاوت است. این یخچال ها به عنوان یخچال های ترکیبی نیز شناخته می شوند.

یخچال فریزر ساید بای ساید

یکی از یخچال های جذاب و پرفروش در دنیا و بازار ایران، یخچال ساید بای ساید است.این نوع یخچال فریزر به دلیل طراحی زیبا و مجهز بودن به تکنولوژی های روز و نوآورانه از دیرباز مورد پسند بسیاری از افراد قرار گرفته است و حجم زیادی برای نگهداری مواد غذایی دارد. ساید بای ساید را می توان ارتقای یک یخچال دوبل در نظر گرفت. یخچال های ساید بای ساید قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع یخچال فریزر دارند.


یخچال فریزر دوبل

مدل های مختلف یخچال دوقلو حجم زیادی برای نگهداری مواد غذایی دارند و از دیرباز مورد استقبال خانواده های پرجمعیت بوده اند. یخچال فریزر دو نفره از دو یخچال و فریزر مجزا تشکیل شده است و امکان استفاده از دو قسمت جداگانه نیز وجود دارد و قسمت یخچال و فریزر نباید در کنار هم قرار گیرند.


یخچال تک

قدیمی ترین مدل یخچال مدل های تک یخچالی می باشد که امروزه در دو نوع یخچال کوچک (مینی یخچال) و یخچال تک خانگی طراحی و تولید می شود. امروزه برخی از مدل های یخچال منفرد خانگی مجهز به آبسردکن و صفحه نمایش لمسی هستند که در عین زیبایی ظاهری، مجهز به فناوری های مختلفی هستند.


فناوری فریزر

فریزرهای تک نیز در دو نوع مینی فریزر کوچک و فریزر خانگی بزرگ ساخته می شوند.اگر یخچال شما نیازهای شما را برای انجماد مواد غذایی برآورده نمی کند، خرید یک فریزر گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.